Лебединщина відзначила Міжнародний день музеїв

Очільник Лебединської районної ради Василь Калита та його колега з РДА Віктор Химич привітали трудовий колектив районного краєзнавчого музею з Міжнародним днем музеїв.

Керівники району високо оцінили результати діяльності працівників музею на чолі з його директором Олександрою Чхайло, подякували їм за плідну роботу із збереження історичних та культурних надбань Лебединщини. З нагоди професійного свята за сумлінну працю науковий співробітник Світлана Бражніченко була нагороджена грамотою голови Лебединської районної державної адміністрації, а господарський працівник Олексій Сивоконь – грамотою Лебединської районної ради.

Цього дня привітали колег і працівники районного будинку культури, структурних підрозділів райдержадміністрації, з якими налагоджена тісна співпраця. За традицією 18 травня у музеї був оголошений «день відкритих дверей». Кожен бажаючий міг безкоштовно відвідати його, оглянути будь-яку виставку чи експозицію.

У краєзнавчому музеї зберігаються матеріали, що розповідають про природу, економіку, історію і культуру Лебединського краю. У його експозиціях і фондах зібрано геологічні, палеонтологічні, археологічні, етнографічні та інші колекції, знаряддя праці, вироби місцевих промислів різних історичних періодів, твори мистецтва, літератури, народної творчості тощо. Упродовж багатьох десятиліть цей заклад є справжнім культурним та мистецьким центром Лебединщини.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради