Свій звітний концерт лебединська «Грація» присвятила Дню матері

Уже 17 років танцювальний колектив «Грація» Лебединського районного будинку культури дарує глядачам свій талант.

Вихованці колективу є неодноразовими переможцями, призерами різних конкурсів і змагань в Україні. Потужний старт цьому дала Юлія Пальчикова, заснувавши ансамбль у 1998 році. Естафету навчання професіоналізму і майстерності виконання танцювальних па продовжував майстер спорту зі спортивних бальних танців Роман Атаманов. Тепер колектив розвивається, удосконалюється під керівництвом досвідченого танцівника Івана Лисенка. 

13 травня у районному будинку культури відбувся черговий звітний концерт «Грації», присвячений Дню матері, і став зворушливим подарунком для глядачів і особливо для мам юних танцюристів.

З нагоди свята до учасників колективу та всіх присутніх у залі зі словами вітань звернулися заступник голови районної ради Світлана Горошко та перший заступник голови районної державної адміністрації Оксана Лихина. Від районної влади вони подарували дітям кошики із фруктами.

Концертна програма стала справжнім феєричним шоу. Хореографічні композиції швидко змінювали одна одну і вдало переплітались із виступами кращих вокалістів Лебединського району. Понад сотню юних танцівників від 4 до 18 років із кожним номером все більш заворожували публіку. Із великим захопленням сприйняв зал танці у виконанні тренерів колективу Анни Цвєнтух та Дмитра Шепотька. Цікавим було і світлове оформлення концерту.

Заключним моментом концерту став феєрверк і величезний торт для юних майстрів районної сцени. А найбільшою несподіванкою стало для всіх вітання у он-лайн режимі від Івана Лисенка, який за збігом обставин у цей час знаходився за кордоном.

Вокальні номери дарували глядачам солісти районного будинку культури - Сергій Касьянов, Марина Зініна, Любов Лєгун, Сергій Антонченко, народний аматорський колектив «Лебедія», Аліна Панова, Будильського сільського будинку культури – Алла Дятленко, Максим Олійник, Маловисторопського сільського будинку культури – Василь Антонченко, Сергій Іщенко, Ольга Дрозденко.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради