Педагоги Лебединщини поділились досвідом

З ранку заняття розпочалися у районному будинку дитячої та юнацької творчості, де до гостей з вітаннями від районної влади звернулися заступник голови районної державної адміністрації Іван Легкий та заступник голови районної ради Світлана Горошко.

Потім начальник відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації Людмила Дудченко окреслила стан та перспективи розвитку освіти Лебединщини.

Методист районного методкабінету Марина Летік проаналізувала здоров’яспрямовану діяльність навчальних закладів як шлях до формування успішної особистості. Директор Великовисторопського НВК: ЗОШ 1-11ст.- ДНЗ Сергій Іващенко репрезентував еколого-валеологічну модель Школи сприяння розвитку у рамках регіонального експерименту «Здорові діти – могутня держава». Досвідом роботи з формування здоров’язбережувального середовища засобами позашкільної освіти поділилася з колегами методист районного будинку дитячої та юнацької творчості Інна Ковальова.

Після екскурсії закладом, яку провела його директор Надія Островерх, завідуюча відділом Людмила Ятленко показала майстер-клас з виготовлення народних оберегів.

Переїхавши в село Будилку, учасники семінару відвідали місцевий дошкільний навчальний заклад «Зірочка» та побували на відкритому занятті з безпеки життєдіяльності «Пригоди колобка у великому місті». Його провела з дітьми різновікової групи вихователь Ольга Таран. У Будильському НВК гостей зустріла його директор Раїса Ковальчук. Увазі учасників семінару були представлені практичні надбання будильських педагогів щодо здоров’язбережувальних технологій: виступ агітбригади «Шанс» «За здоровий спосіб життя», міні-проект «Весела перерва» (педагог–організатор Тетяна Кравченко), фрагменти уроку природознавства в 3 класі за темою: «Здоровий спосіб життя» (учитель Вікторія Гавриленко), уроку-тренінгу з основ здоров’я у 5 класі «Стихійні лиха» (учитель Тетяна Камчатна) та інші.

Підбиваючи підсумки семінару, керівник лабораторії з проблем здоров’язбережувальної діяльності в закладах освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Валентина Успенська дала високу оцінку навчальним закладам Лебединщини щодо здоров’язбережувальної роботи та порекомендувала запроваджувати їх досвід у діяльності всіх освітніх закладів Сумщини.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради