Лебединщина: вдячні за Перемогу!

Уже стало щорічною традицією проводити автопробіг місцями Бойової Слави району, присвячений Дню Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Цього року маршрут мав наступний вигляд: Лебедин – с. Будилка – с. Боровенька – с. Московський Бобрик.

Участь у цьому заході взяли очільники району Василь Калита та Віктор Химич, голови районної ради ветеранів та Лебединської районної організації «Товариство сприяння обороні України.

За мету автопробіг ставить вшанування пам’яті воїнів, що полягли, захищаючи свободу і незалежність нашої Вітчизни, та виховання патріотизму й поваги до історичного минулого України у підростаючого покоління на героїчних прикладах бійців.

Захід було організовано відділом культури і туризму райдержадміністрації спільно з Лебединським Товариством Сприяння Обороні України. Традиційно він супроводжувався урочистими мітингами за участі керівників району, сільських голів та депутатів, учасників АТО, молоді та громади сіл, покладанням квітів до пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків і місць поховання полеглих у роки війни в усіх населених пунктах району та зустріччю з ветеранами війни. Завершувалися урочистості виконанням військово-патріотичних пісень та концертною програмою, підготованою районним будинком культури.

Керівники району звернулися до ветеранів зі словами вдячності за мирне небо над головою, обіцяли завжди пам’ятати їх мужні подвиги, патріотизм, самовідданість, жертовність, бажали миру сучасному поколінню. На знак вшанування полеглих воїнів Другої світової війни було оголошено хвилину мовчання.

Окрім участі в урочистостях, учасники автопробігу також в особистому порядку відвідали ветеранів Володимира Лазаровича Карпова, Василя Антоновича Ніконенка та Петра Степановича Горбачова. Вони привітали їх зі святом Перемоги, вручили квіти та пам’ятні подарунки.

Кінцевою точкою маршруту автопробігу став Московський Бобрик. Цього року до свята тут проведено капітальний ремонт меморіалу загиблих у роки війни воїнів, на що було залучено кошти в розмірі 200,0 тис. гривень із бюджету сільської ради.

Усі, хто прийшов на свято, мали змогу насолодитися чудовим концертом, який підготували солісти районного будинку культури. А потім, за доброю традицією, бажаючих пригощали польовим кулішем.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради