Лебединських жінок, кому доля дала можливість дарувати життя, привітали з Днем матері

У районному будинку культури відбулись урочистості, присвячені Дню матері та Міжнародному Дню сім’ї. Усіх жінок, кому доля подарувала можливість бути матір’ю, привітали керівники району.

Голова Лебединської районної ради Василь Калита у своєму вітальному слові зазначив, що мама, ким би вона не була за професією, залишається берегинею роду, найкращою порадницею та найважливішим супутником нашого життя. Споконвіку авторитет матері виступає чинником підвищення морально-виховного потенціалу сім’ї, звідки починається формування нової людини. У нелегкий для України час він побажав жіночій частині української нації терпіння, витримки, найактуальнішого для сьогодення – миру та шани, поваги й любові від чоловіків.

Очільники району вручили пам’ятні подарунки і квіти матерям багатодітних родин. До вітань на адресу берегинь сімейного вогнища, порадниць, заступниць приєдналися голови районної громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Юрій Кантор і районної Спілки жінок Ганна Богомаз. Слова шани прозвучали для матерів, чиї сини віддали життя у далекі 80-ті на афганській землі. Від районного активу «афганців» вони також отримали пам’ятні подарунки.

Подякували за виховання героїв, патріотів матерям, чиї сини загинули під час виконання бойових завдань у зоні АТО, ставши на захист незалежності України. Хвилиною мовчання присутні пом’янули усіх загиблих земляків. Як повідомила Ганна Богомаз, до Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї родини загиблих учасників АТО отримали від Спілки матеріальну допомогу у розмірі 500 гривень.

Урочисту частину продовжила яскрава, сповнена доброти та вдячності концертна програма, підготовлена творчими колективами районного будинку культури, районного будинку дитячої та юнацької творчості, Маловисторопського аграрного коледжу СНАУ.

Основній програмі передувала виставка умінь і кропіткої роботи жіночих рук: картини у стилі квілінг, вишиті бісером картини і одяг, вироби з паперу, виготовлені власноруч ляльки. Усі глядачі захоплювались неперевершеністю створення цих шедеврів.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради