Пам’яті героїв Чорнобиля

У Лебединському районі проживає 214 громадян, які мають статус особи, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, у тому числі: 122 учасника ліквідації наслідків аварії; 51 переселенець із радіоактивно забруднених територій; 27 дітей; 10 сімей, які втратили годувальника внаслідок аварії на ЧАЕС.

26 квітня, в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС. Керівники району згадали хронологію боротьби проти чорнобильського лиха та висловили вдячність усім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.

Голова районної ради Василь Калита запевнив, що районна влада у межах своїх повноважень сприятиме тому, аби герої Чорнобиля завжди відчували постійну увагу, підтримку і турботу, щоб були створені всі умови для їх соціальної і медичної реабілітації, вирішені всі життєво важливі питання.

Ліквідатори від районних очільників отримали подяки і пам’ятні подарунки. Слово до побратимів мав і голова районної громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Олександр Ткаченко. Він побажав їм та їхнім родинам міцного здоров’я, миру, життєвої енергії, щастя, добра й злагоди. Квіти і пам’ятні подарунки Олександр Іванович вручив вдовам учасників ліквідації радіаційного лиха.

Присутні вшанували пам'ять тих, хто врятував світ від атомної загрози, хвилиною мовчання, та поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії.

Низку номерів художньої самодіяльності подарували героям творчі колективи районного і сільських будинків культури, районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube