Лебединщина вшанувала учасників АТО

59 земляків-лебединців стояли на варті незалежності нашої держави, брали участь у антитерористичній операції, з честю виконали свій обов’язок перед Батьківщиною та повернулися на рідну землю.

Близько 70 краян на даний час знаходиться на Сході нашої держави й боронять її кордони, захищають гідність і честь всього українського народу.

На їх честь у районному будинку культури була проведена національно-патріотична акція «Я за рідну Україну і життя віддам». Перед початком урочистої програми всі охочі мали змогу переглянути виставку речей, якими користувалися під час служби на сході українські військові: від особистих предметів - до різновидів зброї "Відлуння війни".

Учасників АТО привітали керівники району. Подякував бійцям за героїзм, патріотизм та відданість Україні голова райдержадміністрації Віктор Химич. Зазначив, що питання щодо потреб українських воїнів знаходяться на особливому контролі районної влади. Вони забезпечувалися твердим паливом, згідно з чинним законодавством оформляються пільги на житлово-комунальні послуги. Бійці мають право та можливість пройти курс психологічної реабілітації в санаторіях України. Сільські ради їхнім родинам надавали одноразову або щомісячну матеріальну підтримку. Дещо складніше реалізується питання виділення земельних ділянок учасникам АТО, але районна влада робить усе можливе для задоволення потреб громадян.

Голова райдержадміністрації побажав усім присутнім миру, злагоди, добробуту та висловив надію на якнайшвидше завершення військових дій у нашій державі. Низько вклонилась за мужність, вірність присязі, громадянському обов’язку тим, хто стояв і продовжує стояти на охороні кордонів, незалежності України заступник голови районної ради Світлана Горошко. За бездоганну службу, зразкове виконання службового обов’язку, значний внесок у справу захисту незалежності та недоторканості держави під час проведення АТО захисники були відзначені подяками від керівництва району.

Теплі і щирі поздоровлення та побажання висловив на адресу тих, хто, ризикуючи своїм власним життям, забезпечує мир і спокій у державі, Лебединський об’єднаний військовий комісар підполковник Юрій Онопко. Особливі слова подяки за підтримку і допомогу адресував волонтерам та усім жителям Лебединщини. Слова привітання для бойових побратимів прозвучали від земляка, командира танка, який бере участь у проведенні АТО з перших днів, Володимира Савченка. Рядки власних віршів присвятила чоловікові – герою його дружина Ольга.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять героїв, які віддали життя за майбутнє нашої держави. Захід супроводжувала концертна програма, підготовлена творчими колективами району: районного і сільських будинків культури, будинку дитячої та юнацької творчості.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради