Лебединські лісівники провели щорічну традиційну акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Вона традиційно проходить навесні з 21 березня по 21 квітня. Її головною метою є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, формування відповідного природоохоронного світогляду. Молодь отримує додаткову можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу – садіння дерев.

Цього року в заході взяло участь 3 шкільних лісництв: Межиріцьке, Бишкінське, Ворожбянське. Школярі та їх наставники об’єдналися для того, щоб зробити надзвичайно корисну справу, яка залишить свій слід у екологічному розвитку краю. Програма розпочалась урочистою лінійкою, під час якої на сонячній лісовій галявині вишикувалися загони. Учасників акції привітали керівники району і директор ДП «Лебединське лісове господарство» Іван Гурін.

Голова районної ради Василь Калита наголосив у своєму привітанні на тому, що Лебединське підприємство постійно займає передові позиції за рейтинговими показниками серед лісництв області, і велика заслуга в цьому його директора Івана Гуріна та очолюваного ним колективу професіоналів своєї справи. Іван Михайлович, у свою чергу, оголосив програму акції.

Урочиста частина продовжилась посадкою сіянців дерев та квестом вихованців шкільних лісництв. Із технологією висадки сіянців ознайомив школярів головний лісничий Лебединського лісгоспу Анатолій Москаленко. У руках майстра меч Колесова ніби сам робив рівномірні заглибини, а сіянці сосни швидко і весело вимальовувались у паралельні рядочки. Перейнявши досвід фахівця всі з неабияким ентузіазмом взялись до справи. Навіть сама природа благословила наміри учасників заходу, увінчавши цей день напрочуд теплою і сонячною погодою.

Майже 1,5 тисячі молодих саджанців сосни звичайної висадили діти цього дня на ділянці 3 га у 67 кварталі Лебединського лісництва. «Весна цього року посушлива, а сіянці лісових культур потребують достатньо вологого ґрунту, тому основні посадкові роботи молодняку ми завершили до 1 квітня. Навіть довелося садити по снігу», – розповідає Іван Гурін. Усього у цьому році підприємством посаджено 130 га нових насаджень, на 120 га проведено підсадку. Після плідної роботи на дітей чекав гарячий смачний обід на природі та солодощі.

Ліс – це життя, тому він заслуговує нашої особливої уваги й турботи, бережливого ставлення, постійної охорони та відновлення.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради