Заходи з енергозбереження для заощадження бюджетних коштів

Голова Лебединської районної ради Василь Калита відвідав Василівську сільську раду для з’ясування питань щодо переведення бюджетних закладів на альтернативні види палива.

Разом із головою державної адміністрації Віктором Химичем, заступником голови райдержадміністрації Іваном Легким та головним лікарем Лебединської центральної районної лікарні Владиславом Шепілем він побував у Василівській сільській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Нещодавно там було встановлено твердопаливний котел, тому тепер у приміщенні тепло і комфортно. Такий крок, на який пішла лікарня, – це значна економія газу, а, отже, і бюджетних коштів.

Для додаткової економії також планується заміна старих вікон на сучасні пластикові склопакети. Всі витрати, пов'язані з впровадженням енергозберігаючих технологій, на себе бере сільська рада. Так, вартість робіт з модернізації системи опалення склала 114 тис. грн. Але Василівська сільська рада працює на перспективу, активно підтримує розвиток соціальної сфери і планує, що такі вкладення окуплять себе вже за пару років.

Також представники районної влади побували у дитячому садочку «Дзвіночок». Там зараз також проводяться монтажні роботи з реконструкції системи опалення в рамках Програми ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». Для збільшення економії енергоресурсів тут встановлюється піролізний котел, ККД якого може сягати до 92%, що дозволяє суттєво зменшити витрати паливних ресурсів.

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради