Уперше рішення депутати Лебединської районної ради приймали поіменно

Під головуванням Василя Калити відбулася четверта сесія Лебединської районної ради. За тиждень до цього були проведені засідання постійних комісій, на яких депутати попередньо детально опрацювали питання порядку денного сесії. 

У роботі пленарного засідання взяли участь 18 депутатів із 26 обраних. Одностайно депутати підтримали депутатські запити Сергія Древаля щодо обслуговування водогону в селі Кам’яне та Івана Коваленка про недопущення вирубки Лебединським агролісгоспом дубів у селі Кулики.

Також народні обранці затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік та внесли зміни до районного бюджету й Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2016 рік. У порядку контролю за раніше прийнятими рішеннями депутати розглянули питання про хід виконання Програми підтримки малого та середнього підприємництва у Лебединському районі на 2013-2016 роки та районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2012-2016 роках, про підсумки виконання програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Лебединського району на період до 2015 року.

Після блоку майнових було розглянуто питання про реформування Лебединської міськрайонної газети «Життя Лебединщини», співзасновником яких є Лебединська районна рада.

Усього до порядку денного сесії було внесено 19 питань, з яких прийняті відповідні рішення. На підставі змін, внесених до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» вперше при прийнятті всіх рішень на сесії було проведено поіменне голосування. Його результати долучені до протоколу сесії та оприлюднені на сайті районної ради. 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради