Зустрічали на Лебединщині Весну – дружно і весело

До мальовничого села Ворожба з’їхались гості з найвіддаленіших куточків Лебединщини, щоб разом за доброю традицією відзначити свято - Масляну та за народним звичаєм провести Зиму і зустріти Весну.

На свято завітали з добрим словом голова районної ради Василь Калита, голова райдержадміністрації Віктор Химич, депутати Сумської обласної  ради Магомед Галаєв, Валерій Чалий та Сергій Науменко, Ворожбянський сільський голова Сергій Бойко, генеральний директор ТОВ «Ворожбалатінвест» Микола Штукін, голова громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Юрій Кантор.

Незважаючи на несприятливу погоду, на свято їхали та йшли цілими родинами. До уваги присутніх була представлена цікава концертна програма, ігри, змагання та конкурси, в яких могли взяти участь усі бажаючі. Найспритніші хлопці мали можливість виявити свою силу і сміливість, діставши призи з верхівки спеціально встановленого з нагоди свята стовпа. А для найменших учасників свята також була організована спортивно–масова розважальна програма з подарунками і солодощами. Всі бажаючі пригощалися смачними млинцями, варениками та запашним шашликом. Кульмінацією святкування Масляної стало традиційне спалювання опудала Зими.

От і зустріли на Лебединщині Весну - дружно і весело. І зовсім небагато часу залишилось до дуже відповідального на селі періоду - посівної кампанії. Безперечно, що хлібороби проведуть її вчасно і злагоджено. Вони вміють і гарно відпочивати, і наполегливо та сумлінно працювати.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради