На порядку денному засідання постійної комісії Лебединської райради – весняно-польові робіти

Постійна комісія Лебединської районної ради з питань агропромислового комплексу, промисловості, транспорту зв’язку та охорони навколишнього природного середовища на своєму засіданні розглянула профільні питання, які вносяться на чергову сесію районної ради.

Зокрема депутати заслухали інформації начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Бориса Лубенського про хід підготовки сільськогосподарських підприємств району до весняних польових робіт та про виконання програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Лебединського району на період до 2015 року.

У порядку контролю за раніше прийнятими рішеннями на засіданні комісії було заслухано питання про виконання програми раціонального використання та охорони земель у Лебединському районі на 2008-2015 роки (проінформувала в.о. начальника управління держгеокадастру у Лебединському районі Сумської області Тетяна Найда), та про виконання районних програми «Освітлення населених пунктів Лебединського району на 2012-2015 роки» та «Сільська криниця» на 2008-2015 роки (доповів заступник голови районної державної адміністрації Іван Легкий).

У ході засідання комісії депутати Сергій Древаль, Микола Зеленський, Андрій Кириченко висловили критичні зауваження з приводу незадовільної роботи уряду та Верховної Ради України щодо підтримки середніх та дрібних сільськогосподарських підприємств. На їхню думку, це в кінцевому результаті призведе до їх знищення та вимирання села.

Постійна комісія вирішила рекомендувати голові районної ради внести на розгляд сесії відповідне звернення на адресу керівництва держави. 

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради