На Лебединщині розглянуто актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування

З метою підвищення рівня ділових якостей та професійної підготовки працівників органів місцевого самоврядування районна рада та РДА організували семінар з секретарями сільських рад.

Було опрацьовано деякі актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування. Так, завідувач Лебединської районної державної нотаріальної контори Валентина Лисенко детально проаналізувала практичні аспекти роботи виконавчих комітетів сільських рад з учинення нотаріальних дій та надала зразки відповідних документів.

Про вимоги щодо організації зберігання та передачі документів до Національного архівного фонду України у своєму виступі наголосила завідуюча архівним відділом районної державної адміністрації Тетяна Стеблянко. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ганна Полова звернула увагу учасників семінару на внесені до Закону України «Про місцеве самоврядування» зміни стосовно поіменних голосувань, на проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами органів місцевого самоврядування покладених на них обов’язків та завдань, на питання дотримання працівниками та депутатами сільських рад Закону України «Про запобігання корупції».

У роботі семінару взяла участь заступник голови районної ради Світлана Горошко.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради