Лебединщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

У Лебединському районному будинку культури до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27 річниці виведення колишніх радянських військ із Демократичної Республіки Афганістан відбулися урочисті заходи. У заході взяли участь керівники району, ветерани, які виконували інтернаціональний військовий обов’язок за межами кордонів Батьківщини, сільські голови, громадськість міста та району.

Звертаючись до учасників зібрання, голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич та очільник районних депутатів Василь Калита подякували колишнім воїнам-афганцям за мужність при виконанні свого громадянського обов’язку, вірність присязі та вручили їм пам’ятні медалі. Серед нагороджених – Ворожбянський сільський голова Сергій Бойко.

Зі словами вітань звернувся до своїх бойових побратимів голова районної громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Юрій Кантор. Усі виступи були пронизані думкою про те, що війна – це страшне зло, яке відбирає найдорожчу цінність – людські життя, приносить горе, біль і страждання. Прикро, що і зараз на Україні на території Донецької та Луганської областей іде війна і в зоні АТО гинуть люди.

Від учасників заходу до підніжжя пам’ятника «Прощавай, зброє! » були покладені квіти. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих на афганській війні, серед яких 14 жителів Лебединщини.

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube