На чолі громади Курганський сільський голова Микола Іванов - понад 28 років!

На Лебединщині найбільший стаж роботи на посаді сільського голови має Курганський сільський голова Микола Іванов.

Уперше своїм очільником сільська громада обрала його в липні 1987 року. Після цього ще 8 разів під час виборів до місцевих рад жителі сільської ради виявляли йому цю високу довіру. 9 скликань поспіль, понад 28 років Микола Петрович очолює сільську громаду.

На його переконання, сільський голова повинен бути для громади, як батько у родині: якщо треба пожурити чи розрадити. Але, якщо журиш, не забувай і піклуватися, як батько про своїх дітей. У першу чергу, сільський голова повинен бути людяним і толерантним, не бути байдужим,і головне, за будь-яких обставин, – не варто опускати руки.

15 січня Микола Іванов відзначив своє 60-річчя. Цього дня у залі засідань Лебединської районної ради перед початком чергової сесії ювіляра привітав з особистим святом голова районної ради Василь Калита та вручив йому букет троянд. Василь Григорович висловив ювіляру вдячність за сумлінну багаторічну працю в органах місцевого самоврядування та побажав йому нових успіхів у нелегкій  і відповідальній роботі на благо сільської громади. 

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради