Лебединщина зустрічає Новорічні свята з програмою економічного і соціального розвитку та районним бюджетом на 2016 рік

У роботі чергової сесії Лебединської районної ради взяли участь 22 депутати із 26 обраних, голова районної державної адміністрації та заступники, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування.

На початку засідання голова районної ради Василь Калита запропонував присутнім вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих у зоні АТО за незалежність і територіальну цілісність України. Потім довів до відома депутатів повідомлення про створення у районній раді депутатської фракції ВО «Батьківщина» у кількості 10 депутатів (керівник фракції Леся Василенко) та депутатської фракції Аграрної партії у кількості 7 депутатів (керівник фракції Микола Зимогляд).

Далі народні обранці розглянули та одноголосно підтримали пропозиції фінансового управління районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, якими передбачено збільшення доходної та видаткової частини загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на 1,3 млн. грн. на виплату допомоги сім’ям з дітьми, на надання населенню пільг та житлових субсидій на суму 6,2 млн. грн., на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива – 452 тис. грн. та інше. 

За рахунок наданих субвенцій Будильською, Павленківською та Голубівською сільськими радами збільшено на 55,6 тис. грн. видатки на загальноосвітні школи. За рахунок зменшення резервного фонду збільшено видатки на центральну районну лікарню на 45 тис. грн. для закупівлі вакцини туберкуліну, на 10 тис. грн. для досліджень донорської крові, на 9 тисгрн. для сервісного обслуговування медичного обладнання та інші цілі. 

При розгляді проектів програми економічного і соціального розвитку району та районного бюджету на 2016 рік керівник депутатської фракції «Солідарність» Сергій Древаль вніс пропозицію направити проект програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік на доопрацювання.

З його думкою не погодився голова районної ради Василь Калита, який зазначив, що підстав не приймати програму немає, конкретних зауважень та пропозиції стосовно її доопрацювання не надійшло. Голова постійної комісії з питань планування, бюджету, регуляторної діяльності і управління майном Микола Коренєв (фракція ВО «Батьківщина») у своєму виступі зазначив, що після попереднього опрацювання цей документ був погоджений постійними комісіями і його потрібно приймати. 

Більшість депутатів районної ради, крім депутатів фракції «Солідарність» та від Радикальної партії Олега Ляшка, проголосували за прийняття програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік та затвердили районний бюджет на 2016 рік.

Відповідні рішення були прийняті і з решти розглянутих 10 питань порядку денного.

Зокрема були внесені зміни до програми соціального захисту населення, прийнято районну програму з забезпечення виконання призову громадян України на строкову військову службу, заходів з мобілізації на території Лебединського району на 2016 рік, затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та план роботи районної ради на наступний рік, на підставі колективного звернення жителів Бишкінської сільської ради внесено зміни до рішення районної ради «Про закріплення депутатів районної ради за сільськими радами», якими за Бишкінською сільською радою замість депутата Максима Ткаченка закріплено депутата Миколу Коренєва.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 грудня 2015, 10:23

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради