Лебединці вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Традиційно в Україні 14 грудня відзначають День ліквідатора аварії на ЧАЕС.

Подякувавали за ратний подвиг, за самопожертву і самовідданість лебединцям - колишнім учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи очільник Лебединської районної ради Василь Калита та голова райдержадміністрації Віктор Химич.

За проявлену мужність і професіоналізм, проявлені при ліквідації наслідків аварії почесними грамотами відзначені Сергій Бондаренко, Іван Вялков, Іван Видря, Михайло Скомороха, Микола Третяк, Григорій Величко.

Начальник управління соціального захисту населення Любов Білокобильська розповіла присутнім про стан реалізації в районі заходів щодо виконання державних програм соціального захисту  громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

Звучали тематичні пісні у виконанні солістів і вокальних колективів районного будинку культури. Тих ліквідаторів катастрофи, хто пішов навіки від нас, вшанували хвилиною мовчання. Після урочистої програми усі учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам'ятного знаку героям-ліквідаторам.

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube