У Лебединській районній раді створено депутатську фракцію «Солідарність»

У роботі другого пленарного засідання першої сесії Лебединської районної ради сьомого скликання взяли участь всі 26 обраних депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, прокурор району, начальники відділів та управлінь районної державної  адміністрації, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування.

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Василь Калита довів до відома депутатів повідомлення про створення у районній раді депутатської фракції «Солідарність», до якої увійшли 5 депутатів, керівник фракції – Сергій Древаль.

Усього на сесії було розглянуто та прийнято відповідні рішення з усіх 13 питань. Зокрема депутати затвердили положення про постійні комісії районної ради, за пропозицією голови районної ради утворили 4 постійні комісії та обрали їх склад, затвердили регламент, положення про організацію прийому громадян депутатами районної ради, помічника-консультанта депутата Лебединської районної ради, план роботи на грудень поточного року.

Окрім організаційних питань були прийняті рішення стосовно внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2015 рік та районного бюджету на 2015 рік, пропозицій про перейменування населених пунктів відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та з інших питань.

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube