Ряснянській сільській раді – 100 років

Мешканці Ряснянської сільської ради відзначили своє особливе свято - 100-річний ювілей сільської ради!

Сто років тому у місцевій громаді відбулася визначна подія – тут було створено перші органи самоврядування, обрано перших сільських депутатів. Саме з 1920-го року починається історія Ряснянської сільської ради, а отже, у році 2020-му настав час відзначати ювілей.

Масштаб святкування цілком відповідав значенню події. З ранку 23 серпня і до пізнього вечора у Рясному відбувалися різноманітні святкові заходи на будь-який смак.

Урочиста частина розпочалася з відкриття пам`ятного знаку з нагоди столітнього ювілею сільської ради та продовжилася в місцевому Будинку культури. З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Володимир Кащенко, який акцентував увагу на визначних віхах в історії сільської ради та людях, які її творили. Вручив грамоти і пам`ятні подарунки.

Ведучі святкового концерту відтворили історію сільської ради в усіх сферах діяльності, згадали поіменно керівників за цей період часу.

На свято завітали також голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та очільник районної державної адміністрації Руслан Сіренко. Віталій Олексійович привітав усіх присутніх та підкреслив, що історія нашого рідного краю є часточкою великої історії нашої держави.

«Гідно її писали роками і десятиліттями ваші пращури з притаманною їм мужністю, працелюбністю, оптимізмом. А ви, їх нащадки, продовжуєте творити історію і в соту річницю з великою вірою в добро і справедливість, з надією та далекосяжними задумами на друге сторіччя. У золотий ювілей сільської ради щиро вітаю вас від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто. Бажаю миру, міцного здоров’я, родинного щастя. Нехай буде невичерпним джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі! Нехай добро і злагода панують у вашому домі!» - побажав Віталій Савоненко.

З нагоди ювілейного свята очільник депутатського корпусу району відзначив грамотами Володимира Сущенка та Володимира Кащенка, яким в останні 40 років жителі сільської ради довіряли очолювати територіальну громаду, та Маргариту Головашову як молодого, але перспективного фахівця.

Під час святкової концертної програми аматори сцени дарували присутнім свої творчі надбання та гарний настрій. Урочиста частина завершилася, та гуляння не вщухали. А надвечір молодих мешканців Рясного чекала святкова дискотека та веселі розваги.

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2020, 17:25

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради