«Ми і партнери: разом 5 років»

У Конгрес-центрі СумДУ відбулася дружня зустріч «Ми і партнери: разом 5 років» співробітників Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з головою Краснопільської районної ради Віталієм Савоненком, деканом юридичного факультету СНАУ, професором, доктором юридичних наук Світланою Запарою, заслуженим журналістом України Аллою Федориною, представниками ЗМІ, іншими гостями.

П’ять років тому відкрився Сумський місцевий центр, до складу якого входить центральний офіс у Сумах, а також Білопільське, Краснопільське та Путивльське бюро правової допомоги. Бюро у Краснопіллі очолює Сергій Куцеренко. Послуги центру затребувані, а безоплатна правова допомога - актуальна, тому кількість клієнтів постійно зростає. За роки свого функціонування центр прийняв 23 805 осіб, розглянув 34 352 звернення, надав близько 27 800 правових консультацій.

Дружня зустріч - це хороша можливість подякувати за плідну співпрацю, ще раз обговорити актуальні питання взаємодії з партнерами та плани на майбутнє. Тож саме таку форму спілкування обрали співробітники центру для підбиття підсумків п'ятирічної роботи та співпраці з партнерами. Директор центру Валентина Трошечко подякувала за співпрацю партнерам - органам місцевого самоврядування, виконавчої влади, об’єднаним територіальним громадам, громадським організаціям.

Учасники зустрічі зі свого боку поділилися думками про важливість надання безоплатної правової допомоги. Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко зазначив: «Правова допомога за ці роки стала важливим фактором не лише у вирішенні правових проблем наших людей, а й стала джерелом знань про права та обов’язки громадян».

Про проекти, здійснені спільно з центром, розповіла голова ТО «Сумське громадське коло» Ніна Чернявська.

Співробітники Центру БВПД вручили партнерам листи подяки та висловили сподівання на подальшу спільну роботу.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Понеділок, 03 серпня 2020, 13:14

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради