Віталій Савоненко: «Рішення повинні прийматися не поспіхом, а відповідально та виважено»

Останнім часом у соціальних мережах активно обговорюється робота комунального некомерційного підприємства «Краснопільська центральна районна лікарня» Краснопільської районної ради. Однак за браком інформації окремі дописи мають неповний, або взагалі спотворений зміст.

Голова районної ради Віталій Савоненко провів нараду з сільськими головами. Також у розмові взяли участь в. о. голови районної державної адміністрації Андрій Петров, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та головний лікар КНП «Краснопільська ЦРЛ» Євген Івахненко.

Розглядалося питання функціонування комунального некомерційного підприємства в умовах децентралізації та його передачі у комунальну власність селищної ради, визначення механізму співфінансування.

За словами Віталія Савоненка, до районної ради надійшов лист від Краснопільської селищної ради щодо надання згоди на прийняття до комунальної власності КНП «Краснопільська ЦРЛ». Крім того, реформа децентралізації підходить до завершення, а тому необхідно вжити всіх заходів щодо стабільного функціонування медичного комунального підприємства для надання медичних послуг належної якості.

Також голова районної ради окремо зупинився на співпраці первинної та вторинної ланок медицини для поліпшення медичного обслуговування.

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук окреслив своє бачення розвитку  медичної галузі. Головний лікар КНП «Краснопільська ЦРЛ» Євген Івахненко проінформував присутніх про роботу підприємства в умовах карантину та  фінансування з Національної служби здоров`я України, відповів на запитання.

Кожен сільський голова мав нагоду висловити своє бачення даного питання, однак загальна думка присутніх була єдина – підтримати винесення даного питання на чергову сесію для прийняття відповідного рішення.

«Рішення повинні прийматися не поспіхом, а відповідально та виважено», - зазначив голова районної ради Віталій Савоненко.

 

 

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради