Віталій Савоненко: «Тільки тісна співпраця усіх гілок влади дасть можливість кожному краспопільчанину отримати якісні медичні послуги»

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко спільно з в.о. голови районної державної адміністрації Андрієм Петровим відвідали КНП «Краснопільська ЦРЛ», аби обговорити перспективи розвитку комунального закладу та наповнення його матеріально-технічної бази.

Головний лікар Євген Івахненко ознайомив керівників району з планом проведення робіт у кабінетах УЗД- та ендоскопічному, який повинен бути розміщений на першому поверсі поліклінічного відділення, проведеними ремонтними роботами в баклабораторії.

Віталій Савоненко оглянув приймальне відділення КНП “Краснопільська ЦРЛ”, де також було проведено ремонтні роботи, замінено вхідні двері. Очільник райради впевнився в належному забезпеченні всіма дезінфікуючими засобами, масками на інфекційному посту. 

Оглянули керівники стан приміщень для створення 10 хоспісних ліжок при терапевтичному відділенні, які б відповідали усім вимогам НСЗУ. Також обговорили створення паліативної виїзної бригади. Поза увагою не залишилися і встановлені камери для відеонагляду на території лікарні, а також перспективи встановлення нових камер.

«Тільки тісна співпраця всіх гілок влади та спільні зусилля мешканців нашого району - є запорукою підвищення якості надання медичних послуг, створення сприятливих умов для профілактики, обстеження та лікування пацієнтів, а також зміцнення матеріально-технічної бази закладу охорони здоров’я», - наголосив Віталій Савоненко.

 

Стежте за новинами у Теlegram

Також читайте:

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради