Краснопільщина відзначила пам’ятну, скорботну, історичну дату – День Героїв Небесної Сотні

На центральній площі селища Краснопілля благочинний Української Православної Церкви Іван Малюк відправив панахиду за загиблими Героями. Після місцеві жителі зібралися у великій залі Краснопільського палацу культури, аби віддати належне відвазі, силі духу і стійкості наших громадян, які загинули під час Революції гідності (листопад 2013 року ‒ лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

На сцену було запрошено заступника голови районної ради Івана Гавенка, Краснопільського селищного голову Юрія Яремчука та заступника керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Горіченка. Керівництво району та селища, військові, громадськість хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих за свободу і незалежність України.

«Небесна Сотня молиться за Україну. А ми молимося за Героїв, які сподіваються, що нам вистачить віри в себе і пам’яті про ті небесні сотні, якими пожертвувала українська земля. Ми повинні не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Україна не раз піднімалася з колін, доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, своїх дітей. Ми сьогодні знову долаємо ворога, захищаючи свою незалежність на Сході України. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв майбутнє для України. Слава нашим героям, слава нашій рідній Україні і світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність!» - зазначив Іван Гавенко.

Учасники художньої самодіяльності в своїх виступах донесли весь трагізм минулих подій та сьогодення. У фойє районного Палацу культури всі бажаючі мали можливість переглянути літературу та фотоматеріали на тему: «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради