Перевезення пільгових категорій громадян – на контролі районної влади Краснопільщини

Очільники Краснопільщини Віталій Савоненко та в.о. голови районної державної адміністрації Андрієм Петровим враховували численні звернення громадян щодо врегулювання та організації перевезень пільгових категорій громадян в 2020 році. Тож була проведена спільна нарада з перевізниками та відповідними службами.

Оскільки фінансування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян чинним законодавством передано з державного на місцеві бюджети, то районна рада ще 25 травня 2016 року прийняла комплексну районну цільову програму для пільгових категорій населення на 2016-2019 роки та продовжено її дію на 2020 рік.

Нею й було визначено єдиний механізм відшкодування перевізникам компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги в автомобільному транспорті приміського сполучення (за винятком таксі) за рахунок коштів районного бюджету та коштів селищного, сільських бюджетів у вигляді субвенції районному бюджету. 

Відшкодування компенсаційних виплат проводиться на підставі договорів про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Краснопільського району автомобільним транспортом загального користування.

Рішенням районної ради від 23.12.2019 «Про районний бюджет Краснопільського району на 2020 рік» за рахунок інших субвенцій з сільських бюджетів та бюджетів ОТГ на видатки соціального захисту заплановано кошти  на  пільгове перевезення автомобільним транспортом у приміському сполученні – 231,7 тис. гривень, (Миропільської ОТГ – 0,9 тис. гривень, Краснопільської ОТГ – 200,0 тис. гривень, сільських бюджетів – 30,8 тис. гривень).

«Початок нового бюджетного року передбачає ряд технічних моментів, зокрема, умови бюджетного фінансування районних програм, перереєстрація в органах державного  казначейства рахунків, тому договори про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Краснопільському районі буде укладено згідно з вимогами чинного законодавства, але це не позбавляє пільгову категорію громадян їх прав. Сьогодні ми визначили алгоритм розв’язання даного питання та дійшли згоди з нашими перевізниками щодо перевезень пільгових категорій у рамках чинного законодавства і в поточному році», - зазначив голова районної ради Віталій Савоненко.

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради