На Краснопільщині відкрили пам’ятний знак героям АТО/ООС

Відкриття пам’ятного знаку героям АТО/ООС в Краснопіллі відбулося завдяки ініціативі громадської організації учасників антитерористичної операції та операції об`єднаних сил Краснопільщини, підтримки селищної ради та спільній праці й активності небайдужих громадян.

На урочистих заходах були присутні ветерани АТО/ ООС Краснопільщини та Сумщини, батьки загиблих земляків-героїв. А також заступник міністра Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет, голова районної ради Віталій Савоненко, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Петров, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, депутат Сумської обласної ради Андрій Кисіль, представники ветеранського руху області та Краснопільщини, представники райвійськкомату, правоохоронних органів, прикордонної служби, громадськість.

Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Віталій Савоненко з болем у серці сказав, що відтепер пам’ятний знак нагадуватиме про тих, хто віддав своє життя за наше мирне життя. Він щиро подякував батькам, які виростили гідних синів.

«Ніхто не може змінити минулого, повернути до життя наших Героїв. Єдине, що у наших силах - це пам’ятати та поважати їх подвиг. Переконаний, що це місце стане священним для жителів нашого району, куди будуть приходити юні, дорослі і малеча, щоб покласти квіти та віддати шану Героям», - зазначив Віталій Олексійович. Усі, хто долучився до цієї благородної справи, отримали Грамоти й Подяки.

Краснопільщина зазнала біль утрати. Герої-земляки не повернулися до рідних домівок, захищаючи цілісність нашої держави. На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто загинув у боротьбі за незалежність і цілісність України, була оголошена хвилина мовчання.

Право відкрити пам’ятний знак героям антитерористичної операції, операції об’єднаних сил Краснопільщини було надано учасникам антитерористичної операції Івану Корнієнку та Віталію Карпову. Молитву та освячення знаку провів Владика Мефодій Єпископ Сумський і Охтирський.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 22 жовтня 2019, 17:10

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради