Краснопільці вшанували земляків - захисників України

В історії нашої держави є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з них. Саме цього дня у Великому залі Краснопільського Палацу культури відбулося культурно-мистецьке свято.

У заходах до Дня захисника України, що збігаються з днем Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Завгородня та заступник Краснопільського селищного голови Василь Лавріненко. Представники влади вітали присутніх зі святами та вручили відзнаки військовослужбовцям, працівникам поліції, учасникам АТО та ООС.

Голова районної ради Віталій Савоненко зазначив, що, лише зустрівшись з війною, ми по-справжньому зрозуміли, хто такий захисник України. «Цей день – вшанування пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за її державність, це шана мужнім козакам, героям Другої світової війни, партизанам і підпільникам, це невимовний біль за полеглими на Сході держави українськими військовими й добровольцями, нашими земляками, що ціною власних життів виборювали та захищали територіальну цілісність і суверенітет України. Також нині хочу привітати і відзначити волонтерів Краснопільщини та всієї України. Адже кожен з них уніс часточку себе, своєї душі й праці у спільну мету – допомогу нашим бійцям, посилення обороноздатності армії. Бажаю вам міцного здоров’я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у ваших оселях і щоб Свята Покрова завжди була над нашою армією і Краснопільщиною! - сказав Віталій Олексійович.

Скорботною хвилиною мовчання присутні вшанувати пам'ять полеглих земляків-героїв у боях за свободу і незалежність України Олександра Шкурка, Віталія Піддубного, Артура Костюченка, Юрія Андрієнка, Сергія Лисенка, Євгена Мартиненка.

До привітань долучилися військовий комісар Краснопільського райвійськкомату Андрій Нагорний, заступник начальника відділу прикордонної служби «Краснопілля» ст. лейтенант Іван Коцура, старший лейтенант запасу Микола Бордюгов та заступник начальника Краснопільського відділу поліції Руслан Власенко.

Далі свято продовжилося концертною мистецько-розважальною програмою за участі аматорів сцени. Воно просякло духом патріотизму, любов’ю до рідного краю та України, вірою у процвітання й мир на нашій землі.

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 16 жовтня 2019, 10:42

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради