Проводи призовників Краснопільщини на строкову військову службу

У приміщенні Краснопільського районного військового комісаріату  відбулися урочисті проводи призовників району осіннього призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

У залі зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни. Привітати молодих юнаків з почесною справою завітали голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та в.о. голови районної державної адміністрації Андрій Петров.

Керівники відзначили, що ця подія - хвилююча і водночас урочиста. Для призовників починається служба у Збройних Силах України. А у батьків –  почуття водночас гордості за своїх синів, яким Україна довіряє найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. Зазначили, що армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. А ще побажали, щоб час, проведений на службі, не минув марно, збагатив кожного призовника новими знаннями і обов’язково новими друзями.

«Армія - необхідний етап для змужніння, фахового росту і громадянського становлення. Це перше найважче випробування в житті: на зрілість, мужність, твердість характеру. Ви, як справжні чоловіки, виявили мужність. Віримо, що під час проходження служби в українському війську загартуєте волю, витривалість, силу духу, отримаєте фізичну підготовку. Усі ми хвилюємось і водночас пишаємось вами. Зичимо вам доброї служби і Божого благословення», - наголосив у своєму зверненні до юнаків Віталій Савоненко.

 

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради