На Краснопільщині турбуються про людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. В Україні це також і День ветерана.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний та інколи тернистий життєвий досвід є нерозривним зв’язком, який об’єднує майбутні покоління. Відзначення такого важливого для всіх нас свята – важлива нагода засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям та старшим друзям, за плечима яких нелегкі життєві дороги. Ми можемо пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, обговорити сьогодення та почерпнути для себе багато важливих порад та життєвого досвіду на майбутнє.

Теплий та душевний прийом краснопільчанам похилого віку влаштували у приміщенні Краснопільського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Запрошені приймали вітання від голови Краснопільської районної ради Віталія Савоненка, в.о. голови райдержадімінстрації Андрія Петрова, секретаря Краснопільської селищної ради Ірини Юхти, представника Південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Ріти Дзюби, начальника управління соціального захисту населення Краснопільської райдержадміністрації Олени Лавріненко та директора терцентру Олександра Демченка.

У своєму вітальному слові Віталій Савоненко зазначив: «Це день поваги і шани до наших батьків і дідів, матерів і бабусь, які пройшли через випробування голодом і війною. Відстояли свободу нашої Батьківщини і виховали гідних нащадків. Сьогодні ми дякуємо тим, хто сумлінну працю, творчі сили, професійні знання віддав виробництву, служінню Україні». Голова районної ради також зазначив, що піклування про літніх людей, підвищення рівня життя найбільш уразливих верств населення – є одним з пріоритетних завдань соціальної політики. «Увага до людей поважного віку – наш прямий обов’язок та щоденна праця. Однак важливо, щоб про наших пенсіонерів та ветеранів дбала не тільки держава, але й кожен громадянин опікувався своїми батьками, родичами, знайомими», – наголосив Віталій Олексійович.

Посадовці побажали присутнім міцного здоров’я, тепла і довголіття, поцікавилися їхніми проблемами, умовами проживання та харчування. Для літніх людей, які завітали на зустріч, був накритий святковий стіл, а хор ветеранів Краснопільського Палацу культури подарували їм невеличкий концерт.

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ними. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя та не втрачали суспільної активності.

Також читайте:

 

Увага!

28.05.2020 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради