День села у Грабовському Краснопільського району

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості місцевого люду. До того ж, це ще один привід зібратися односельцям разом, послухати душевних пісень, подивитися виступи професійних артистів і своїх дітей, поговорити про тих, хто народився цьогоріч, і про ювілярів.

Тому, як правило, на такий день не лише сходяться місцеві жителі, а й з’їжджаються з усіх куточків України ті, хто тут народився і виріс.

7 вересня територіальна громада села Грабовське відзначила свої іменини, на які зібралися люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об'єднувало одне спільне почуття – любов до малої батьківщини.

Свято розпочалося біля сільського Будинку культури. Із теплими словами вітань до жителів села звернулися голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Петров та  сільський голова Володимир Стадніченко. З нагоди свята кращих жителів громади відзначили грамотами та подяками.

«День села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури, - звернувся до селян Віталій Савоненко. - Саме історія ваших пращурів, притаманні їм мужність, працелюбність, оптимізм, віра в добро і справедливість, багато в чому сприяли зростанню та розвитку вашої маленької батьківщини. Впевнено можу сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. І лише ваше вміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, усіх добрих справ та задумів кожної сім’ї».

«У цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього», – побажав посадовець.

Аматори сцени подарували концерт, програма якого складалася з пісень, вручення відзнак кращим жителям села тощо. Працювали торгові точки. Усі бажаючі мали можливість поласувати кулешем та шашликом. Діти розважались на надувних батутах. Загалом свято вдалося.

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради