У Мезенівці відзначили день села

Кожен населений пункт України має свою історію, традиції та надбання, видатних та працьовитих людей. Гарною нагодою згадати минувшину, вшанувати поважних людей, розповісти про здобутки громади є відзначення Дня села.

От і територіальна громада села Мезенівка відсвяткувала своє свято, на яке зібралися люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій. Їх усіх об'єднувало одне спільне почуття – любов до малої батьківщини.

Цьогоріч відзначення свята збіглося з днем визволення села від фашистських  загарбників.

Святкування відбувалося на сільському стадіоні, де була споруджена сцена у вигляді імпровізованого селянського подвір`я з виставкою умільців народної творчості. Трохи віддалік були розміщенні батути для розваг дітей, готувалися страви для частування.

Свято розпочалося з традиційних спортивних змагань з футболу, настільного тенісу, шашок, шахів. Гарного настрою додавав виступ духового оркестру.

Зі щирими словами привітань до присутніх звернувся Мезенівський сільський голова Микола Гавенко. Вітаючи односельчан зі святом, Микола Васильович подякував усім, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у житті села, зокрема тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту його жителям, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. За традицією грамотами з подаруками привітав новонароджених, ветеранів, працівників з благоустрою.

Завітали на свято й почесні гості. Це голова районої ради Віталій Савоненко, виконуючий обов`язки голови районої державної адміністрації Андрій Петров, заступник голови районої ради Іван Гавенко.

«Щасливий розділити разом з вами радість свята, бо знаю, що такі теплі зустрічі дарують силу та наснагу працювати і жити. Переконаний, що, ідучи дорогою випробувань, перед кожною людиною стоїть завдання – не розгубити людського, не втратити життєвих орієнтирів, не відірватися від землі, від того краю, де ти народився і зріс. Зичу вам міцного здоров’я, щастя та родинного затишку», - зазначив у своєму вітальному слові Віталій Савоненко.

Почесними грамотами голови районної ради та районної державної адміністрації за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових  нагороджені завідуюча Мезенівським сільським клубом Наталія Гавенко та старший водій пожежної місцевої команди Олексій Коляда. Подяками районної державної адміністрації та районної ради відзначені сільський голова Микола Гавенко та депутат районної ради від Мезенівської громади Іван Гавенко.

Щирі слова вітань цього дня лунали від виконуючого обов`язки голови районої державної адміністрації Андрія Петрова, заступника директора ТОВ «Славгород» Євгена Черевка, Славгородського сільського голови Олександра Сторожева.

Змістовну концертну програму підготували місцеві аматори художньої самодіяльності та учасники танцювального колективу «Доміно».

Для місцевих жителів, куди не заїдь, День села — одне з найулюбленіших свят. Адже це можливість бодай на кілька годин відволіктися від домашніх клопотів, поспілкуватися з односельцями, поділитися враженнями.

Лише пізньої ночі завершилася святкова дискотека з «живою» музикою, що дарували мезенівцям музичний колектив «Врємя».

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 21 серпня 2019, 16:50

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради