Краснопілля відзначає 76-у річницю звільнення від нацистських окупантів

У ці серпневі дні мешканці Краснопілля відзначають 76-ту річницю визволення свого краю від нацистських окупантів. 8 серпня 1943 року завершилися бої, коли останній загарбник утік та покинув, рятуючись, межі нашого селища.

З нагоди 76-ї річниці визволення селища Краснопілля від фашистських загарбників відбувся мітинг та покладання квітів до Меморіалу Слави, в якому взяли участь очільники району та селища: голова районної ради Віталій Савоненко, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Андрій Петров, селищний голова Юрій Яремчук, керівники установ, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськість селища.

Особливі слова вдячності були звернені до ветеранів, яким нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.

У своєму виступі голова районної ради Віталій Савоненко зазначив, що й через роки безсмертним є подвиг переможців, які відстояли незалежність своєї Вітчизни, принесли свободу її народу. «Ні біль кривавих втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні», - зазначив Віталій Олексійович.

Усі присутні низько схилили голови перед братською могилою, де сплять вічним сном більше двохсот воїнів, що полягли в смертельному двобої з фашистами за визволення Краснопільської землі, та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради