У Порозку відсвяткували День села

За доброю традицією в селі Порозок Славгородської сільської ради відсвяткували День села. Це свято, яке єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.

Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі, заслуговують на глибоку повагу.

Славгородський сільський голова Олександр Сторожев вітав своїх земляків, висловлював добрі побажання разом з керівником місцевого господарства В’ячеславом Тимошенком. Не залишилися без подарунків і жителі села.

Цього дня Порозок, як завжди, радо зустрічав гостей. Привітати жителів села завітали: голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, виконуючий обов`язки голови районної державної адміністрації Андрій Петров, заступник голови районної ради Іван Гавенко.

«День народження вашого села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою землю, всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Усі досягнення, якими багатий Порозок, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашої Батьківщини, працювати й жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує. Бажаю вам, перш за все, миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких», - зазначив голова районної ради.

Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації за сумлінну працю, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток району і громади та з нагоди Дня села відзначено заступника директора з фінансово-економічних питань ТОВ «Родина» Олександра Лазарєва та депутата Славгородської сільської ради Галину Миронову.

Відбулась святкова концертна програма за участі аматорів сцени різного віку та жанрів художньої самодіяльності. Цього дня було проведено спортивні змагання, дискотеку з живим звуком.

Свято вийшло веселим, гостинним, народним, по-спортивному запальним, по-сімейному добрим.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 21 серпня 2019, 16:50

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради