Віталій Савоненко: «Тільки консолідувавши всі зусилля, можна досягти позитивного результату»

Під головуванням голови районної ради Віталія Савоненка за участі тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадімінстрації Андрія Петрова, селищного та сільських голів району, головного лікаря КПН «Краснопільська ЦРЛ» Євгена Івахненка, начальника фінансового управління Краснопільської РДА Андрія Шаповала відбулась нарада, на якій обговорили важливі питання життєдіяльності району.

Першою до слова запросили заступника начальника управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації. У своєму виступі Оксана Придатко проаналізувала стан забезпечення твердим паливом сімей учасників АТО та ООС в частині доплати коштів до їх фактичної вартості, а також питання пільгового проїзду даної пільгової категорії. Оксана Іванівна наголосила на проведенні вчасної компенсації сільськими радами вартості проїзду окремих категорій громадян у приміському маршруті.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Шаповал проаналізував виконання дохідної частини місцевих бюджетів, а також питання проблеми бюджету освіти.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Іван Матлахов зазначив основні засади реформи шкільної освіти - «Нової української школи». Проінформував про зміни, яких потребує українська школа, наголосив на важливості матеріального (придбання меблів, інтерактивного обладнання) та дидактико-методичного забезпечення навчального процесу. Також Іван Михайлович доповів про стан забезпечення навчальних закладів району твердим паливом. Присутні обговорили питання перспективи оптимізації мережі навчальних закладів району.

З інформацією щодо діяльності КНП «Краснопільська ЦРЛ» та його фінансового стану виступив головний лікар закладу Євген Івахненко. Детально було обговорене питання бюджетного фінансування, проблеми забезпечення медичною субвенцією, плани та перспективи оптимізації КНП «Краснопільська ЦРЛ».

Підбиваючи підсумки наради, Віталій Савоненко наголосив на важливості порушених питань і сприянні взаємній співпраці всіх сільських рад задля досягнення єдиного результату. «Зараз необхідно детально вивчити та з’ясувати питання оптимізації діяльності закладів як кадрової, так і структурної та фінансової. Адже в сучасних реаліях надзвичайно складно утримувати такі заклади за рахунок місцевих бюджетів, які до того ж мають певний дефіцит. Тільки консолідувавши всі зусилля, можна досягти позитивного результату. Найголовніше те, щоб мешканці нашого району мали можливість отримувати найбільш якісні послуги як в освіті, так і в медицині», - сказав посадовець.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради