На Краснопільщині відбувся другий фестиваль сімейного дозвілля «FISH-ФЕСТ»

Цими вихідними на урочищі “Бабачина” в Краснопіллі відбувся другий фестиваль сімейного дозвілля “FISH-ФЕСТ”. Другий рік поспіль захід проводиться з метою популяризація риболовного спорту і спінінгової ловлі та передачі досвіду рибалок-спортсменів рибалкам-любителям.

Бажаючих порибалити, взяти участь у різноманітних конкурсах та просто відпочити того дня зібралося багато.

Учасників фестивалю “FISH-ФЕСТ” привітали голова районної ради Віталій Савоненко, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук. Також завітав на свято кандидат у депутати Верховної Ради по одномандатному виборчому округу №158 Вадим Акпєров.

Своє професійне свято спочатку відзначали лише ті, професія кого була пов’язана з рибною промисловістю. Але оскільки риболовля − улюблене заняття досить великої частини чоловічого населення та нерідко й жінок, це свято отримало в нашій спільноті неабияку популярність.

- Хочу привітати всіх рибалок Краснопільщини − професіоналів і аматорів, усіх тих, хто любить риболовлю, хто отримує задоволення і насолоду від цього заняття! - зазначив у вітальному слові Віталій Савоненко. - Особливі вітання спілкам рибалок нашого краю, які роблять чимало для охорони навколишнього середовища, впорядкування та зариблення водоймищ, для змістовного і комфортного дозвілля мешканців.

- Нехай кожна риболовля буде для вас справжнім святом: у колі друзів, приємних людей, з хорошим настроєм, а головне – гарним уловом! Вітаю з Днем рибалки та фестивалем сімейного дозвілля “FISH-ФЕСТ” на Краснопільщині”, - наголосив посадовець.

Під час фестивалю було проведено конкурс риболовів одразу у кількох номінаціях. Переможцем у номінації «Риба-велетень» став Віктор Васеленко, у номінації «Рибний улов» - Юрій Ноженко, а у номінації «Рибна сімейка» – Віктор Колодка.

Також можна було позмагатися на приготування найсмачнішої рибної юшки та запашного кулешу, де першість «смакували» колективи ДП Абонентська служба "Світанок" Краснопільської ЖЕД та Чернеччинського старостинського округу, друге місце дісталося Тур’янському старостинському округу, третім був колектив інклюзивно-ресурсного центру Краснопільської селищної ради. Крім того, подяки та заохочувальні призи за участь у конкурсі отримали громадська організація «Любителів риболовлі Бабачина», Угроїдський, Хмелівський і Самотоївський старостинські округи, ФГ «Відродження» та відділ культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради.

Гості свята мали можливість отримати майстер-клас з виготовлення вудок і оберегів з природних матеріалів, узяти участь у безпрограшній лотереї, поласувати солодкою ватою та випічкою.

Крім того, протягом усього дня на фестивалі працювали торгові точки, дитячий надувний батут. Не сидіти на місці змушували учасників заходу найкращі колективи Самотоївського, Осоївського, Угроїдського, Хмелівського та Чернеччинського старостинських округів.

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради