Культурно-мистецька акція «Одягни вишиванку, Краснопільщино моя!»

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основною його метою є збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді та населення держави в цілому.

Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою належність до віковічної української культурної традиції.

З цієї нагоди в селищі Краснопілля відбулась культурно-мистецька акція «Одягни вишиванку, Краснопільщино моя!». З нагоди свята вишиті сорочки вдягнули представники влади, працівники установ і організацій, депутати районної та селищної рад, школярі, громадськість. Працівники Краснопільської районної ради долучилися до святкування Дня вишиванки

Учасники заходу святковою ходою пройшли від Краснопільської школи до пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбулося свято з піснями, танцями, читанням віршів. Справжнім символом єднання нації став проведений флешмоб, за участі хореографічних колективів Краснопілля та всіх бажаючих, хто захотів долучитися до запального танцю, а шану до української вишиванки учасники заходу зафіксували в яскравих світлинах.

 Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 20 травня 2019, 08:31

Підготовка до сесії обласної ради

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube