Краснопільці поповнили ряди Збройних сил України

Восьмеро юнаків з Краснопільщини отримали один з найважливіших документів для чоловіка – військовий квиток.

Ця мить була особливо хвилюючою і для батьків, адже навіть дорослі сини для них все одно залишаються дітьми, і для хлопців, що одразу якось посерйознішали й подорослішали.

Підтримати новобранців у цей урочистий день до Краснопільського військового комісаріату завітали очільник районної ради Віталій Савоненко та селищний голова Юрій Яремчук. Віталій Олексійович у напутньому слові згадав свої юнацькі роки та дав оцінку солдатській дружбі, пронесеній крізь десятиліття. А ще побажав юнакам швидкого та якісного оволодіння військовими знаннями і навичками, з честю і гідністю нести високе звання  громадянина України та продовжувати добру справу наших дідів та прадідів.

Присутні за заході побажали хлопцям успішно відслужити та, змужнівши, повернутись до рідного краю, де на них з нетерпінням чекатимуть їхні батьки та рідні.

 

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради