На нараду скликали сільських голів Краснопільщини

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко очільник райдержадміністрації Сергій Хрупа провели нараду з сільськими головами. У розмові також узяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники прикордонної служби району.

Присутні обговорили питання з визначення місць масового відпочинку населення, місць для купання і рибальства, утримання і випасання худоби, користування плавзасобами у Краснопільському районі в межах прикордонної смуги, виконання програм соціального захисту населення та продовження заходів по створенню нового освітнього середовища. Також розглянули питання щодо наповнення сільських та районного бюджетів, виконання районних програм.

Підбиваючи підсумки наради, очільники району наголосили на обов’язковому доведенню до відома населення підпорядкованих громад про наявність та розташування відповідних місць, правила безпеки та поводження в межах прикордонної смуги, правила безпеки на водних об’єктах та спільному вирішенні загально районних проблем.

Також читайте:

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради