Під час акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» на території Великобобрицького лісництва висаджено молоді дерева

За ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України в країні щорічно проводиться акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цього року на Краснопільщині вона відбулася на території Великобобрицького лісництва.

Керівники Краснопільського району, Краснопільської та Верхньосироваткої ОТГ, небайдужі громадяни, працівники лісгоспу та школярі посадили молоді дерева.

«З кожним роком проведення акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» у Краснопільському районі стає дедалі масштабнішим, – зазначив голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко. – Усі учасники свята зарядилися позитивним настроєм, внесли свій внесок примноження лісових багатств нашого краю та збереження нашої природи. Частина дерев уже висаджена, а робота триває постійно. Приємно, що до неї залучені не лише лісники, але й громадські активісти, школярі, місцеві жителі. Участь у подібних акціях гарантує привернення уваги громадськості до вирішення екологічних проблем, - додав Віталій Олексійович. - Дуже важливим є усвідомлення того, що ми можемо не лише брати від природи її дари, а й маємо зробити свій внесок у її оновлення. Ми маємо дбати про збереження лісів та максимально збільшувати площі зелених насаджень».

Не будьте байдужими! Посадіть своє дерево, і нехай воно росте і квітне. І пам’ятайте: підтримавши таку акцію, ви не лише прикрасите власну оселю, а й збагатите планету чистим свіжим повітрям, поліпшите екологічну ситуацію краю, збережете здоров’я собі і майбутнім поколінням.

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради