Вшанували пам'ять земляка воїна-інтернаціоналіста Миколи Савоненка

Щороку навесні всі шанувальники гри у волейбол збираються в спортивній залі Краснопільського РПК для того, аби вшанувати пам'ять воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Афганістані Миколи Савоненка.

На урочистому відкритті турніру цього разу були присутні голова Краснопільської районної ради, брат Миколи Савоненка – Віталій, перший заступник голови Краснопільської райдержадміністрації Андрій Петров та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Матлахов. Вони привітали учасників турніру, побажали гарної гри, влучних передач та яскравих моментів. Віталій Савоненко подякував усім учасникам за таке щорічне вшанування пам’яті його брата, який любив спорт, присвячував йому багато свого вільного часу, грав у футбольній команді «Явір» та був небайдужий до волейболу.

У турнірі взяло участь сім команд з сіл Угроїди, Великий Бобрик, Самотоївка, ветерани-волейболісти та «Прикордонник» з смт Краснопілля, збірна команда ветеранів Миропільської громади та молодь з Миропілля.

Усі учасники, призери та переможці турніру з волейболу пам’яті Миколи Савоненка були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту, пам`ятними магнітами з логотипами турніру та команда-переможець була нагороджена кубком.

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради