До складу Госпітальної ради Сумського госпітального округу Краснопільщина делегує свого представника

Відповідно до виконання плану першочергових дій зі створення в Сумській області госпітальних округів, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 19.02.2019 року № 108-ОД «Про затвердження Плану першочергових дій по створенню в Сумській області госпітальних округів» та з метою удосконалення системи охорони здоров’я, поліпшення надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню Сумської області проведено «круглий стіл».

На засіданні були присутні голова районної ради Віталій Савоненко, очільник та перший заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Сергій Хрупа та Андрій Петров, заступник голови районної ради, Іван Гавенко, головний лікар Краснопільської ЦРЛ Євген Івахненко, головний лікар КНП «Краснопільський ЦПМСД» Валентина Масалітіна, селищний та сільські голови району.

Госпітальна рада є дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров'я, а також щодо організації та фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 17-р до складу Сумського госпітального округу входять усі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної медичної допомоги населенню, розміщенні на території: м. Суми, м. Лебедин, Сумського, Білопільського, Краснопільського та Лебединського районів. Керуючись вищезазначеною постановою, за допомогою формули було визначено, що до складу Госпітальної ради Сумського госпітального округу від Краснопільського району делегується один представник на підставі рішення районної ради.

«Питання стосовно розвитку медичної галузі сьогодні є надзвичайно важливим, тому до складу Госпітальної ради треба обрати того представника, який активно відстоюватиме інтереси населення району, знається на медичних проблемах і має бачення того, як їх подолати», - зазначив Віталій Савоненко.

За підсумками обговорюваних питань, присутні запропонували на розгляд районної ради кандидатуру представника Госпітальної ради першого заступника голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрія Петрова.

 

Також читайте:

 

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради