Реформа децентралізації: нові традиції та великі амбіції

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко взяв участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Реформа децентралізації: нові традиції та великі амбіції», що відбувся на території Краснопільської ОТГ

Представники влади Краснопільщини та інших об’єднаних територіальних  Сумщини говорили, як про проблемні питання, які виникають у діяльності громад, так і про перспективи. Участь у розмові також узяли директор та радники Сумського «Центру розвитку місцевого самоврядування», створеного в рамках програми «ULEAD з Європою» та за підтримки Мінрегіону Олександр Хоруженко, Григорій Старков, Марина Лобова.

Про необхідність такого горизонтального обміну та спілкування в межах області сільські, селищні та міські голови говорили неодноразово, адже це сприяє насамперед налагодженню партнерських відносин та виробленню спільного бачення розвитку і проектів.

Найбільшу увагу приділили реформі охорони здоров’я, зокрема змінам в первинній ланці медичної допомоги. Висловлювались пропозиції щодо необхідності введення підвищувального коефіцієнту для фінансування закладів охорони здоров’я, розташованих у сільській місцевості, які мають розгалужену мережу лікувально-профілактичних підрозділів (ФАПів та ФП).

Краснопільці гостинно зустріли своїх колег з інших ОТГ Сумської області. Для учасників «круглого столу» очільники району та селища провели екскурсію, продемонструвавши їм, як змінилася Краснопільщина за час об’єднання. Побували гості в Краснопільській спеціалізованій школі, відвідали сучасну їдальню, класи, обладнані за новим освітнім стандартом. Побачили і спортивну інфраструктуру: дитячу юнацьку спортивну школу, де виховують нових зірок спорту, футбольний майданчик, зал для боротьби, а також фітнес-зал, в якому ще триває ремонт. Не оминули і сучасний Центр надання адміністративних послуг, відкритий минулого року.

«Я переконаний, що зустрічі у такому форматі мають неабияке значення, - зазначив у своєму виступі Віталій Савоненко. – Це ще один з суттєвих кроків у вдосконаленні конструктивного діалогу між владою, громадськістю та місцевим самоврядуванням і на основі цього вироблення перспективного плану розвитку району. Саме розвиток кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами є важливим питанням на сьогодні. Зараз ми повинні сформувати відповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району. Наявність перспективних планів із затвердженими громадами проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів».

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 26 лютого 2019, 13:49

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (3 поверх, кімната 38) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради