Краснопільщина: «Доки серця палають, Герої не вмирають»

Минуло п’ять років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

Воїни Світла повстали проти насилля, несправедливості та наруги над своєю країною… Кожен здійснив особистий подвиг, віддав найцінніше - своє життя заради оновлення України.

Краснопільщина разом зі всією Україною вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні. Представники влади району, духовенство, працівники установ і організацій, військові, учнівська молодь, небайдужі мешканці зібралися на центральній площі перед Палацом культури. Тут Благочинний Української Православної Церкви Іван Малюк відправив панахиду за загиблими. У жалобі присутні схилили голови за тих, хто загинув за світле майбутнє України. Хвилиною мовчання вшанували їхню, пам'ять помолились за їхні душі.

У Великому залі Палацу культури відбувся тематичний захід «Доки серця палають, Герої не вмирають». Учасники художньої самодіяльності в своїх виступах донесли весь трагізм тих подій та сьогодення на сході України. Доповненням до тематичного заходу стала вистака-реквієм «Вшануймо Героїв Небесної Сотні».

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, звертаючись до присутніх, зазначив: «Сьогодні ми зібралися, щоб у скорботі вшанувати пам’ять людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. Згадати героїв Небесної Сотні, загиблих під час Революції Гідності 2014-ого року. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Ми пам’ятаємо все. Цього дня ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав заради нас своє життя. І клянемося, що не відступимо, перемога буде за нами. Ми збудуємо державу, якою будуть пишатись наші нащадки. Коли перед очима зринають кадри із пораненими та вбитими героями, проглядаючи фотографії Небесної Сотні, дивлячись їм у вічі, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з Гімну. Небесна Сотня віддала життя за кожного з нас!»

«Наш святий обов’язок – зробити все, щоб таке більше ніколи не повторилось, щоб герої не відлітали на небеса передчасно, а трудились і жили на радість рідним та близьким, мирно й щасливо», - наголосив Віталій Олексійович.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 21 лютого 2019, 09:37

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради