Краснопільщина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

Минуло вже 30 років, як 15 лютого 1989 року остання колона радянських військових залишила афганську землю, але біль тієї війни й досі не полишає багато українських родин, зокрема й краснопільчан.

Аби вшанувати живих і пам’ять загиблих, у день виведення військ з Республіки Афганістан у великому залі Краснопільського Палацу культури зібрались воїни-інтернаціоналісти, члени сімей загиблих, воїни-миротворці, представники влади, актив Краснопільського району, керівники підприємств, організацій та установ, військові, учнівська молодь.

Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не обминули й Україну. Голова районної ради Віталій Савоненко зазначив, що ми не маємо морального права забути приклади мужності, звитяги і вірності військовому обов’язку, що були виявлені нашими земляками.

«Так складається, що на долю кожного покоління випадає своя війна. 15 лютого ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які з честю виконували воїнський обов’язок і бойовий наказ Батьківщини за її межами. Ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, своїх чоловіків і дітей, а також віддаємо шану всім учасникам тих подій. Пізнаючи минуле, враховуючи нові уроки історії, ми завжди пам'ятатимемо солдатів і офіцерів - наших земляків: Сергія Авраменка, Анатолія Веригіна, Миколи Савоненка, Станіслава Денисенка, Івана Подьячева, Олега Скрипки, які віддали свої життя, виконуючи військовий обов’язок», – зазначив Віталій Олексійович.

До присутніх також звернулися заступник Краснопільського селищного голови, керівник апарату районної державної адміністрації та очільник районної спілки ветеранів війни в Афганістані, вкотре наголосивши на винятковості місії наших воїнів, які брали участь у збройних конфліктах та виявили мужність і героїзм.

Виступаючі бажали Україні та присутнім миру, спокою та достатку. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто не повернувся з «чужої війни». Ведуча заходу поіменно згадала їх. А до пам'ятного знака афганцям-краснопільчанам лягли вінки та живі квіти. Присутні воїни-інтернаціоналісти отримали почесні грамоти з нагоди 30-річчя виводу радянських військ з Афганістану.

Завершили заходи тематичні виступи учасників художньої самодіяльності.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Субота, 15 лютого 2020, 16:48

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради