У пріоритеті діяльності районної влади - допомога захисникам України

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко днями мав ділову конструктивну розмову з ветераном АТО, учасником бойових дій Павлом Козаковим.

Насамперед обговорили питання співпраці з районною організацією учасників АТО, соціального захисту колишніх військовослужбовців, перспективи отримання земельних ділянок. Очільник районних депутатів зазначив, що воїни, які повертаються з передової фронту, іноді не мають можливості самостійно вирішити свої проблеми. Тому районна влада ніколи не стоїть осторонь, адже саме вона здатна розв’язати багато питань наших ветеранів.

Віталій Савоненко також нагадав, що у Краснопільському районі діють заходи щодо соціального захисту учасників АТО (ООС), членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО, підтримання їх належного морально-психологічного стану. Відділи та управління району працюють над підвищенням рівня вирішення проблемних питань даної категорії громадян. І, як зазначає керівник регіону, у пріоритеті діяльності районної влади значиться допомога саме захисникам України та сприяння у беззаперечному дотриманні всіх соціальних гарантій.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради