У Краснопіллі репрезентували книгу «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО»

У читальному залі Краснопільського районного Палацу культури репрезентовано книгу сумської письменниці та журналіста Алли Акименко з патріотичною назвою «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО». У виданні вміщено розповіді про жителів та уродженців Сумщини, зокрема і Краснопільщини, різних за віком і професіями, які брали участь у боротьбі за свободу і незалежність України на полях неоголошеної війни у 2014-2018 роках та повернулися до мирного життя, які є її справжніми патріотами.

Захід відбувся за участі голови Краснопільської районної ради Віталія Савоненка, а також першого заступника голови райдержадміністрації, Краснопільського селищного голови, керівників установ та організацій району у галузі соціального захисту, медицини, освіти, земельних відносин, районного центру зайнятості, військового комісаріату, представників громадських об’єднань, учасників АТО, представників ЗМІ.

У своєму виступі Віталій Савоненко зазначив, що саме «завдяки мужності та героїзму і наших захисників ми відстояли незалежність України та маємо надію, що невдовзі вона справді стане цілісною та неподільною державою. Наш обов’язок - подякувати всім, хто став на захист нашої Батьківщини, хто є прикладом для підростаючого покоління. Тому неабияк важливо зараз підтримувати такі ініціативи та видавати подібні книги. Ми дякуємо автору та видавцям книги за те, що завдяки їм, імена і подвиги наших героїв, їхня мужність і сила волі увічнені у друкованому слові».

Книга складається з реальних розповідей, в яких автор веде діалог з її героями. Кожна з них відтворює події 2014-2018 років, у яких брали участь наші земляки - ветерани АТО

Після репрезентації була проведена координаційна нарада з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, на якій підбили підсумки проведеної роботи установ та закладів, які опікуються питаннями соціального захисту учасників АТО, проінформували про стан соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції у 2018 році. Також заслухали інформацію про забезпечення колишніх воїнів земельними ділянками, їх медичне забезпечення, працевлаштування, а також оздоровлення їхніх дітей.

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради