За велінням свого серця дарують духовний хліб своїм землякам працівники культури та майстри народного мистецтва Краснопільщини

Глядацька зала Краснопільського районного палацу культури зібрала творчих працівників установ культури, бібліотек, пенсіонерів і ветеранів культосвітньої ниви, словом, усіх, хто пов’язаний з мистецтвом. Завітали на свято і почесні гості – спікер районних депутатів Віталій Савоненко, очільник районної державної адміністрації Сергій Хрупа, селищний голова Юрій Яремчук.

«Звичайно, усі ми, так чи інакше, носії традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших, - зазначив у своєму вітальному слові Віталій Савоненко. - Тож мені хочеться подякувати вам не тільки за професіоналізм, уміння принести радість, втіху і спокій у душі людей, а й за те, що кількість художніх колективів у районі з роками не зменшується. Ви виявляєте максимальну енергію, чудеса винахідливості в організації масових заходів, культурного відпочинку людей. Усі ви - сіячі національного духу нашої держави, невід’ємна прикраса людського життя. Люди, опираючись на запалену Богом іскру свого таланту, за велінням свого серця дарують духовний хліб своїм землякам».

Того дня працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення, нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів зичили голови райдержадміністрації, селища та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації. При цьому гості зазначивши, що радість та любов до танцю, співу, слова, до життя, наповнюють будні високими і світлими почуттями несуть саме ті, хто причетний до високого, духовного, світлого, прекрасного.

Успіхи кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району відзначили Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, подяками районного відділу культури.

Навзаєм талановиті працівники культури та майстри мистецтва не залишили присутніх без своєї творчості. Вони, як завжди, дарували гостям душевні пісні, запальні танці та проникливі музичні композиції.

Також читайте:

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради