Родинне і затишне свято у Хмелівці

Минула субота для хмелівчан — незвичайний вихідний. Саме на неї у 2018 році припало свято — День села. Тож місцеві жителі влаштували гучні гуляння: з концертом, подарунками та смаколиками.

У своєрідний день народження у селі вже традиційно організовують розважальну програму на цілий день. Нинішній рік не став винятком. Тож субота для хмелівчан і гостей заходу пройшла насичено.

На території місцевого будинку культури з 12 години діяла виставка, де охочі могли ознайомитися з виробами хмелівських митців. Були представлені вишиті ікони, рушники, сорочки, намальовані картини, відбулися майстер-класи з вишивки, бо хмелівська вишивка, це не тільки майстерне творіння рук народних умільців, а й скарбниця вірувань, звичаїв, обрядів, духовних устремлінь, інтелекту нашого народу. У центрі села відбувся футбольний турнір, розмістився парк розважальних атракціонів, неподалік готували запашні страви, якими частували всіх бажаючих та гостей.

На свято завітали почесні гості – голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, начальник відділу культури райдержадміністрації Анжела Назаренко.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся в.о. старости Олексій Дяченко, а також Юрій Яремчук. Вони подякували громаді за спільну роботу та небайдужість до розв’язання місцевих питань, вручили грамоти та подяки визначним хмелівчанам.

Щирі привітання та найкращі побажання звучали на адресу керівників, активу та мешканців села від голови районної ради. Також Віталій Савоненко вручив відзнаки заслуженим і шанованим мешканцям громади. «Щоразу приємно відвідувати подібні святкові заходи у селах, коли місцеві аматори яскраво демонструють власні здібності і передають дух нації у піснях, танцях, гумористичних виступах, – зазначив очільник райради. – Ніхто не зможе зламати народ, у якого такі сильні традиції. Тому, переконаний, ми повинні бережно ставитися до усього національного і постійно підтримувати подібні таланти. Хай село квітне, розвивається і грає яскравими барвами талантів!», - побажав Віталій Олексійович учасникам та гостям свята у своєму виступі.

День села – це свято, яке єднає всіх жителів, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє, яке творять добрі, щирі, працьовиті хмелівчани, а щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу та вшанування.

У програмі свята були душевні пісні, вистава, віршовані твори, гуморески та жартівливі номери, які надовго запам’ятаються гостям свята. Українські народні, ліричні пісні, викликали гучні оплески глядачів, які щирими аплодисментами дякували учасникам художньої самодіяльності за високу професійність, майстерність, щирість та гарний настрій.

Пережило село багато війн, стихійних лих, різних хвороб, репресій та незважаючи на все це село розросталося, розбудовувалося. Жителі Хмелівки зберігали свою культуру, традиції, які сповна донеслися до наших часів…

Також читайте:

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради