Весело відсвяткували день народження села Порозок

День села Порозок – це свято тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим порозчанським колоритом, традиціями і славною українською історією. Саме в такий день кожен відчуває себе частиною великої родини.

Аби зберегти славні звичаї та традиції, примножити здобутки рідного села на радість дітям та внукам, хоча б на деякий час забути про буденні проблеми та турботи, громада села й численні гості весело відсвяткували день народження села Порозок.

Локацією урочистостей стала традиційно святково прикрашена сцена у центрі села, де затишно і по-родинному гостинно було представникам громади всіх поколінь.

Розпочався захід з виставки умільців народної творчості в сільській бібліотеці, яка радувала своєю майстерністю та самобутністю. За традицією відбулися й спортивні змагання. Славгородський сільський голова Олександр Сторожев першим віншував земляків, висловив добрі побажання. Разом з керівником місцевого господарства В’ячеславом Тимошенком вручив подарунки старожилам, родинам, котрі відзначили ювілеї подружнього життя, багатодітнім сім’ям та з новонародженими, ветеранам, добрим господарям, майстрам народної творчості.

На урочистостях щирі слова вітань і побажань линули з уст голови районної ради Віталія Савоненка. Віталій Олексійович побажав громаді миру, розвитку, дорослим і малим - здійснення мрій і бажань, а аграріям – добрих врожаїв. Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Краснопільського району, активну життєву позицію та з нагоди Дня села Порозок відзначено директора ТОВ АФ «Родина», депутата районної ради В’ячеслава Тимошенка, засновників господарства Дмитра Дяченка та Дмитра Борисовського.

Учасники художньої самодіяльності підготували чудові виступи - концертна програма не залишила присутніх байдужими. А потім можна було просто послухати музику, потанцювати, поспілкуватися, скуштувати польової каші, млинців, вареників, ароматних шашликів, приготованих організаторами свята. Трохи віддалік малеча розважалася від душі, спускаючись із надувних гірок, стрибала на батуті. Для численного гурту дітей запрошені з обласного центру аніматори влаштовували окреме надзвичайно цікаве дійство з іграми та конкурсами.

Свято тривало до пізньої ночі з «живою» музикою, що подарував своїм односельчанам порозчанський музичний колектив «Врємя».

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 13 серпня 2018, 16:34

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради