Державних службовців Краснопільщини привітали з професійним святом

Цьогоріч відзначається 100-річчя державної служби в Україні – 1918 року гетьман Павло Скоропадський здійснив важливі установчі заходи, аби заснувати славетний корпус державної служби України. Тож у Великому залі районного Палацу культури відбулися урочистості з нагоди 100-річчя запровадження державної служби України та Дня державної служби України, яке щорічно відзначається у нашій державі 23 червня.

У врочистостях взяли участь очільник краснопільських депутатів Віталій Савоненко, голова райдержадміністрації Сергій Хрупа, селищний голова Юрій Яремчук, які привітали присутніх з їх професійним святом.

Від себе особисто, від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради Віталій Савоненко звернувся до державних службовців Краснопільщини:

- Працювати на державній службі - це велика відповідальність, особливо сьогодні в час військової агресії, в час реформ і перебудови держави. Адже на державних службовців покладається не тільки виконання безпосередніх посадових обов’язків, а й завдання бути єднальним ланцюгом між владою і людьми. Я щиро вам дякую за те, що кожен з вас присвятив себе служінню державі в ці дуже непрості часи. Саме від сумлінної роботи державного службовця, який має гнучко реагувати на потреби і запити сучасного суспільства, залежить ставлення наших мешканців до влади і довіра. Приємно відзначити, що на Краснопільщині в органах державної виконавчої влади працюють професіонали, люди віддані обраній професії. Кожен з вас - спеціаліст своєї справи. Окремі слова подяки адресую ветеранам державної служби, які присвятили служінню державі своє життя.

Очільник районної ради побажав учасникам зібрання міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, подальшої плідної праці на ниві служіння народу та нових звершень у роботі, а також оголосив подяку колективу державних службовців Краснопільської РДА за сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Дня державної служби.

Після урочистої частини держслужбовці  Краснопільського району насолодились концертною програмою, яку підготували працівники культури. Учасники художньої самодіяльності дарували всім присутнім гарний настрій, створили теплу й затишну атмосферу свята.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради