Голова Краснопільської районної ради привітав ветерана зі святом Перемоги

Стало доброю традицією з боку керівництва Краснопільщини з нагоди Дня Перемоги відвідувати ветеранів Другої світової війни. І цей рік не став винятком.

Так, голова районної ради Віталій Савоненко відвідав оселю ветерана, учасника визволення України та країн Європи від фашистських загарбників, краснопільчанина Івана Кіндратовича Придатка. Цього році Івану Кіндратовичу виповнилося 92 роки.

На адресу ветерана прозвучало багато теплих і зворушливих привітань, вручені квіти та солодкі подарунки. «Для мене честь стояти сьогодні поруч з Вами. Я пишаюся тим, що на Краснопільщині живуть такі люди, як Ви – герої, які відстояли рідну землю від фашистської навали. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за героїзм. Впевнений, що Ваша самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління. Здоров’я, сили та наснаги Вам!» – сказав Віталій Олексійович.

Віталій Савоненко поспілкувався з ветераном та його родиною. Іван Кіндратович охоче розповідав про свій життєвий шлях, про те, як воював під час Другої світової війни, поділився спогадами про свої щедро насичені подіями роки. Про відвагу, бойовий і трудовий шлях Івана Кіндратовича свідчать численні нагороди. Також ветеран побажав кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї та настрої.

Також читайте:

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради